Turbosprężarki nowe

Magazyn turbosprężarek

Naszą bogatą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, właścicieli warsztatów samochodowych, a także firm transportowych, budowlanych i rolniczych. Turbosprężarki są główną domeną naszej działalności – jesteśmy niezależnym dystrybutorem takich prestiżowych marek, jak Garrett, IHI, MHI, KKK, Schwitzer, Holset.

Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji zlecenia, a także pełne wsparcie przedsprzedażowe i posprzedażowe. W ofercie, jaką mamy przyjemność Państwu zaprezentować, posiadamy fabrycznie nowe turbosprężarki do samochodów osobowych, ciężarowych, sprzętu budowlanego, a także do maszyn rolniczych. Wszystkie modele, zarówno oryginalne, jak i zamienniki, pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów. Stanowią gwarancję doskonałej jakości i wieloletniej wytrzymałości. Wykazują odporność na częstą eksploatację oraz uszkodzenia mechaniczne.

Turbosprężarki nowe i po pełnej regeneracji

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę zamienników fabrycznie nowych turbosprężarek w atrakcyjnych cenach. W MotoTechnik przeprowadzamy także ich kompleksową diagnostykę, regenerację i serwis. Czyścimy filtry DPF oraz prowadzimy sprzedaż części poza granice kraju.

Naprawiamy sprężarki powietrza, klimatyzacji oraz układów hamulcowych. Obsługujemy klientów indywidualnych, dostarczamy zaopatrzenie do warsztatów samochodowych oraz świadczymy usługi na rzecz właścicieli maszyn rolniczych i budowlanych.

Wyroby, które znajdują się w naszej ofercie, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów na rynku, takich jak: Garrett, KKK, Holset, IHI i wiele innych.

Renomowani producenci maszyn wirnikowych

Marka Garrett wchodzi w skład koncernu Honeywell. Zajmuje się projektowaniem oraz produkcją części składowych silników spalinowych, które przeznaczone są do autobusów, samochodów osobowych i ciężarowych oraz wysokospecjalistycznych urządzeń. Podobną działalność prowadzi firma KKK, znana także pod nazwą 3K-Warner.

Europejski Holset również specjalizuje się w produkcji niezawodnych maszyn wirnikowych. Uchodzi za jednego z czołowych producentów podzespołów stosowanych w sportach motorowych. Z kolei azjatycka marka IHI dostarcza części składowe zarówno do motocykli, jak i gigantycznych samolotowych i elektrowni.

Profesjonalne usługi świadczymy na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Prowadzimy także eksport nowych i regenerowanych turbosprężarek do krajów Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a mamy naprawdę konkurencyjne ceny.