Kopleksowa regeneracja turbosprężarek

Turbiny regenerowane
Turbosprężarki regeneracja

Zadowolenie klienta miarą naszego profesjonalizmu

Specjalnością naszej firmy jest pełna regeneracja turbin. Zdobyte przez lata działalności doświadczenie, jak również bogata wiedza i umiejętności pozwalają nam na szybkie i profesjonalne wykonanie każdego typu zlecenia. Sekretem naszej firmy jest wysoce wykwalifikowany zespół pracowników. To dzięki niemu, oferowana przez nas regeneracja turbosprężarek jest usługą niezawodną i wyróżniającą się wysoką jakością. Nasze turbosprężarki trafiają w rozmaite zakątki Polski i Europy, ciesząc się uznaniem wielu Klientów. Podobnie oferowana regeneracja turbin cieszy się uznaniem i zadowoleniem osób, które nam zaufały. 

Nasi Klienci

Klienci indywidualni
Klienci indywidualni
Warsztaty samochodowe
Warsztaty samochodowe
Firmy transportowe
Firmy transportowe
Firmy rolnicze i budowlane
Firmy rolnicze i budowlane

Precyzja i niezawodność gwarancją jakości

MotoTechnic – jesteśmy dostawcami turbosprężarek zarówno nowych, jak i po pełnej regeneracji do wszystkich popularnych modeli samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz do maszyn rolniczych i budowlanych.
Dostarczamy turbosprężarki dla szerokiej gamy klientów, w tym: właścicieli samochodów, warsztatów samochodowych, mechaników mobilnych, dealerów samochodowych.
Rzetelność, profesjonalizm, niezawodność i terminowość – to atuty naszej firmy. O jakości naszych usług świadczy fakt, iż większość produkcji jest ostatecznie eksportowana do krajów Unii Europejskiej.

Oferujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny jako, że nie lubimy używać określenia tanie turbiny. Uważamy, że określenie takie  byłoby nieadekwatne do jakości regenerowanych turbosprężarek przygotowywanych przez nasz wykwalifikowany Zespół.

Dlaczego warto wybrać MotoTechnic

Procedura złożenia zamówienia

Proces sprzedaży jest bardzo łatwy. Żeby zakup odbył się bezpiecznie i bezproblemowo, staramy się go uprościć jak to jest tylko możliwe.

Jeśli właśnie próbujesz znaleźć turbosprężarkę do swojego samochodu i potrzebujesz poznać cenę i dostępność nowej lub regenerowanej turbosprężarki, czy po prostu potrzebujesz porady, dlaczego już teraz nie zadzwonić.
Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego.