Jesteśmy też na allegro

Dla Ciebie jesteśmy na allegro

W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę turbosprężarek nowych i regenerowanych, podobnie jak rdzeni do nich.

Rdzeń (CHRA), to kompletny wkład do turbosprężarki składający się z obudowy łożyskowań oraz układu wirującego już wmontowanego w tą obudowę. Oczywiście cały układ jest niejako sercem turbosprężarki, składa się z wszystkich nowych komponentów i po złożeniu jest doważony przy prędkości obrotowej do 180.000 obrotów / min i ciśnieniu oleju rzędu 5 bar.

Procedura złożenia zamówienia na turbosprężarkę w serwisie allegro

Wszystkie turbosprężarki sprzedajemy na zasadzie wymiany. To oznacza, że za każdym razem gdy sprzedajemy turbosprężarkę będziemy wymagali od ciebie starej turbosprężarki, która spełnia kryteria wymiany, tj. musi być tego samego typu, musi być kompletna, nie może być rozłożona, musi być zwrócona w ciągu 14 dni od momentu otrzymania naszej turbosprężarki.

Opcja 1 (domyślna)

Klient dostarcza nam swoją turbosprężarkę, jeżeli spełnia ona kryteria wymiany, to regenerowana turbosprężarką jest wysyłana klientowi wraz z fakturą.

Opcja 2 (alternatywna)

Klient otrzymuje od nas naszą turbosprężarkę w pierwszej kolejności. W tym celu klient dopłaca kaucję, której wysokość zależna jest od modelu turbosprężarki (w tym celu proszę o kontakt), aby otrzymać zakupioną regenerowaną turbosprężarkę. Kaucja zwracana jest po otrzymaniu starej turbosprężarki kupującego o ile spełnia ona kreyteria wymiany.

Każda turbosprężarka dostarczana jest z dwuletnią gwarancją. Zapraszamy.