Kompleksowa regeneracja turbosprężarek

Specjalnością naszej firmy jest pełna regeneracja turbin. Zdobyte przez lata działalności doświadczenie, jak również bogata wiedza i umiejętności pozwalają nam na szybkie i profesjonalne wykonanie każdego typu zlecenia. Sekretem naszej firmy jest wysoce wykwalifikowany zespół pracowników. To dzięki niemu, oferowana przez nas regeneracja turbin jest usługą niezawodną i wyróżniającą się wysoką jakością. Nasze turbosprężarki trafiają w rozmaite zakątki Polski i Europy, ciesząc się uznaniem wielu Klientów. Podobnie oferowana regeneracja turbin cieszy się uznaniem i zadowoleniem osób, które nam zaufały.

Zadzwoń i zapytaj jak możemy Ci pomóc (tel. 698 096 083).


Części do turbosprężarek

W naszym asortymencie znajdziecie również szeroki wachlarz części zamiennych do turbosprężarek. Jeżeli szukasz sterownika, zmiennej geometrii, czy rdzenia angielsiej firmy Melett, zadzwoń już teraz (tel. 698 096 083).


Turbosprężarki nowe

turbosprężarkaJesteśmy niezależnym dystrybutorem turbosprężarek marek Garrett, IHI, MHI, KKK, Schwitzer, Holset.

Od początku istnienia świadczymy wysokiej klasy usługi w zakresie sprzedaży turbosprężarek. W ofercie, jaką mamy przyjemność Państwu zaprezentować znajdziecie Państwo fabrycznie nowe turbosprężarki do samochodów osobowych, ciężarowych, sprzętu budowlanego i do maszyn rolniczych. Wszystkie turbosprężarki pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów. Są więc gwarancją najwyższej jakości i solidności wykonania.

Mamy przyjemność przestawić Panstwu również ofertę » zamienników fabrycznie nowych turbosprężarek w atrakcyjnych cenach.


 

naprawa turbosprężarek

 

Zapraszamy!